Bazarové zboží:

LED TV 80cm

LED TV 66cm,

LED TV 50cm,

LED TV 37cm i LED TV 106cm,

HD SATELITY i za méně než 990Kč,

CRT TV stále funkční jako nové

super obraz , cena na prodejně servisu ( skoro zadarmo)

SATELITNI přijimače pro FREESAT jen za 100Kč!!!

 

Nová DIGI  TV je dostupná po celé ČR

Novou DIGI můžete sledovat na území celé České republiky. Bez ohledu na to, jestli bydlíte na samotě v lese či na úpatí Sněžky, pro DIGI to není žádný problém. Stačí, že máte výhled na nebe, kde létá náš satelit s Novou DIGI a o zbytek se postará náš technik.

  Image result for digi tv

Anglická Premier League a španělská La Liga exkluzivně

Jako jediný satelitní operátor v České republice vám exkluzivně nabízíme přímé přenosy a záznamy z anglické fotbalové Premier League a španělské La Ligy na našich sportovních kanálech Digi Sport. Kromě toho samozřejmě i spoustu dalších sportovních zážitků, třeba Formuli 1, italskou ligu Serie A, francouzskou Ligue 1, tenisové zápasy ATP, WTA a mnoho dalších sportovních lahůdek.

Služba UPC Direct je zákazníkům nabízena od 15.9.2000 a smlouvu lze sepsat u autorizovaného prodejce UPC, který je označen logem UPC v České republice i na Slovensku.
Smlouvu může podepsat fyzická osoba s trvalým pobytem na území ČR nebo právnická osoba se sídlem na území ČR. Službu nelze využívat v zahraničí.
logo

Smlouva se podepisuje na dobu neurčitou s dodatkem, ve kterém se zákazník zavazuje, že byl seznámen se Všeobecnými podmínkami, které jsou spolu s platným ceníkem, nedílnou součástí této smlouvy. Pro sepsání smlouvy si zákazník přinese s sebou nejméně dva doklady totožnosti - občanský průkaz, řidičský průkaz, rodný list, pas apod., právnická osoba pak doklad o registraci a výpis z obchodního rejstříku.

Po podepsání smlouvy bude zákazníkovi vydána satelitní anténa s konvertorem, digitální satelitní přijímač a přístupová karta.

Tato záloha je vratná po ukončení smluvního vztahu a po navrácení zařízení.

Pronájem zařízení má pro zákazníka jednu nespornou výhodu - veškerá reklamační řízení jsou v prvním roce trvání smluvního vztahu plně v režii výrobce (Philips) a po roce pak provozovatelem služby (samozřejmě za předpokladu, že poškození nezpůsobil zákazník sám např. neodbornou manipulací).

Instalaci tohoto zařízení provede instalační firma, kterou může být sám prodejce, případně jiná firma, jejíž sídlo se nachází v blízkosti odběratelské adresy zákazníka. Seznam těchto firem bude k dispozici u autorizovaných prodejců. Cena za instalaci je smluvní a je na ní zákazníkovi poskytnuta záruka v trvání 12 měsíců od firmy, která tuto instalaci provedla. Instalaci si však může zákazník provést sám.

Základní programovou nabídka - Direct Medium (dříve Rodina) - obsahuje tématické programy jako Discovery Channel, National Geographic Channel, Animal Planet, Travel Channel, CBS Reality, MTV Hits, MTV Dance, MTV Rocks, VH-1 European, VH-1 Classic, Minimax/C8, Eurosport, Eurosport 2, Universal Channel, Spektrum a další) [Změna programové nabídky vyhrazena]

K základní programové nabídce Rodina si může zákazník přidat prémiové kanály HBO/HBO2/HBO Comedy, Cinemax/Cinemax 2, Hustler TV, Private TV a programový balík Direct+.

Kromě kanálů freeSAT by UPC Direct může zákazník sledovat volně přístupné kanály na satelitních transpondérech Thor / Intelsat.

Důvody, proč si vybrat službu freeSAT

  • Bohatá nabídka programů v češtině a slovenštině
  • Výhodný, zejména v oblastech, kde není kabelová televize, příp. i terestrický signál
  • Vysílání na jedné z populárních satelitních pozic
  • Nabídka programů ve vysokém rozlišení
Skylink (dříve Slovak Link) je česko-slovenská satelitní platforma určená pro individuální příjem DTH (direct to home) a obdobou české satelitní služby CS Link. Paket Skylink je k dispozici na transpondérech družice Astra 3B, tj. na pozici 23,5°E, poblíž nejsledovanějšího evropského satelitního systému Astra 19,2°E. logo platformy Skylink

 Skylink dříve provozovaly společnosti TradeTec v Česku a Skylink na Slovensku. Aktuálně platformu Skylink provozuje a vlastní lucemburská mediální skupina M7 Group, která vlastní i dříve konkurenční CS Link.

Služba Skylink se od konkurenčních platforem Digi TV a freeSAT by UPC Direct liší v obchodní politice a způsobu příjmu programů. Zákazník nedostane od provozovatele Skylinku žádný set top box, musí si pořídit vlastní, včetně komponent nezbytných pro příjem satelitních programů (parabola, konvertor, kabely...). Dále je nutný dekodér Irdeto nebo CryptoWorks (buď integrovaný v přijímači nebo externí modul Irdeto nebo CryptoWorks) a přístupová karta Skylink, kterou je možné pořídit v prodejnách se satelitní a anténní technikou po celé České republice a Slovensku.

Základní programy v paketu Skylink jsou vysílány bezplatně a bez časového omezení. Nutné je uhradit nízký tzv. servisni poplatek. Zákazník si může pořídit i balíčky placených programů (Eurosport, Viasat Explorer, Viasat History, Leo TV a další), včetně programů ve vysokém rozlišení (HDTV). Pokud si objedná placené programy, servisní poplatek již neplatí - je obsažen v ceně služby.

Dekódovací karta Skylink po prvním vložení do dekodéru "otevře" kompletní českou a slovenskou programovou nabídku. Při koupi karty uživatel obdrží formulář - Žádost o aktivaci, který odešle na adresu uvedenou v Žádosti. Musí tak učinit od 15 dnů od prvního vložení karty do modulu, jinak hrozí, že po 20 dnech bude karta zablokována. Zaktivovaná karta umožní příjem všech programů, které daly souhlas k individuálnímu příjmu signálu. Alternativou je registrace karty přes internet. Jde o rychlý a jednoduchý proces registrování karty kdykoliv během dne či noci.

Příjem kódovaných programů je omezen Podmínkami použití dekódovacích karet Skylink.

Satelitní digitální televizní vysílání DVB-S

 

Celkem jsou na českém území 4 hlavní poskytovatele digitální satelitní televize. Skylink, freeSAT, DIGI Czech Republic a Magio. Ke všem zmíněným poskytovatelům Vám jsme schopni podrobně vysvětlit vše potřebné tak, aby jste byli schopni udělat pro Vás nejlepší rozhodnutí. 
Každá varianta je popsána ve stručnosti v menu pod názvem poskytovatele.Všechny další otázky Vám rádi zodpovíme.

 

 

Joomla templates by a4joomla