DVB-T2


V patek 1. listopadu začala Česká televize své diváky v Praze a středních Čechách upozorňovat na blížící se konec pozemního vysílání ve standardu DVB-T formou piktogramu na programech ČT v multiplexu 1.

Piktogram je zobrazovan do programů České televize v multiplexu 1 z vysílačů Praha - město, Praha - Cukrák a Votice - Mezivrata. Pražanů se přechod na DVB-T2 v multiplexu 1 dotkne již 27. listopadu 2019.   

Dotčení diváci mohou přejít na vysílání DVB-T2 již dnes. Tato síť je v provozu od března 2018.

Vrbno p/P. a okoli.Divaci  prijimajici pozemní DVB-TV z vysilace Praded již mohou rovněž přijimat T2.Vypinat DVB T se bude az IV.2020. O Velikonocich!!!

Pro sledování vysílání DVB-T2 divák potřebuje novější Televizor podporující tuto normu, nebo settopbox připojený ke standardnímu televizoru. V některých připadech bude potřeba doladění.Uprava anten a zesilovačů.Nevahejte si již nyni ůpravu anteny a proměření T2 signalů u nás objednat.(Tv, T2boxy a dalsi naleznete u nas na firmě)

Piktogram, který znázorňuje vysílač s vykřičníkem, by měl diváky v Praze a středních Čechách upozornit na to, že se jich přechod na moderní signál DVB-T2 bude již brzy týkat

obrázek

 

 

Joomla templates by a4joomla